Povolenka poštou

Chceme Vám usnadnit vyřízení členských povinností a nákup povolenky. Již nemusíte využívat pouze výdejových termínů a v některých případech dojíždět velké vzdálenosti. Vše Vám zašleme poštou až do domu.

Představujeme Vám nový způsob pořízení povolenky, zaplacení členského příspěvku, případně brigád. Celý proces není nijak složitý. Z webových stránek MO ČRS Chotěboř si stáhnete formulář žádanky o vydání členských dokladů k rybolovu. Vyplněný formulář spolu s doklady (stará povolenka – !! stále platí vrácení do 15 dnů po skončení platnosti tzn. při objednávce do této doby !!, rybářský lístek – stačí oboustranná fotokopie a členská legitimace) odešlete, nebo vhodíte do poštovní schránky MO ČRS Chotěboř. Upozorňujeme však, že za doručení dokladů neručíme.
Po obdržení potřebných dokladů Vám na uvedený email, nebo prostřednictvím SMS zašleme informace k provedení platby. Jakmile obdržíme platbu na náš účet, budou Vám vystaveny a odeslány požadované doklady zpět na adresu uvedenou ve formuláři. Doklady zasíláme zpět jako pojištěné cenné psaní.
Případné další dotazy zodpovíme:  postou@mocrschotebor.cz

Formulář žádanky ke stažení:

Postup:

Vzor vyplnění žádanky Doklady Odesílané doklady
 Formulář žádanky  Zašlete nám vyplněnou žádanku a doklady, Po vyřízení odešleme na vaši adresu zpět

 

QR Code Business Card